İngiltere Aile Birleşimi Sınavına (ielts a1 life skills) Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Sınav formatında alınacak eğitim önemlidir. Kur eğitimi veren kurumlar burada çok genel bir ingilizce eğitimine tabii olacakları için sınav formatına uygun bir eğitim almaları önemlidir.
  • İngiltere aile birleşimi sınavı hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kurumlar sizlere sınava uygun formata yönelik eğitim vermedikleri için ve Türkiye’de verilen eğitim genel olarak İngiltere aksanı ile değilde Amerikan aksanı ile verildiğinden adayların sınavda başarısız olma ihtimalleri artmaktadır.
  • Online ve görüntülü dersler aracılığı ile alınan eğitimlerde jest ve mimikler net olarak algılanmadığı için anladıklarından emin olmak mümkün değildir. Bu nedenle dersler mutlaka yüz yüze alınmalıdır. Prensip olarak bu süreçteki derslerimizin tamamını yüz yüze ve günde 5-6 ders saatinden az olmamak kaydı ile vermekteyiz. Bu sayede 10 gün gibi kısa bir sürede inanılması zor başarılar elde etmekteyiz.
  • Sınav eğitiminde verilen yüz yüze dersler sadece sınav sistemi ve formatına uygun ve birebir sınavın ta kendisidir, ayrıca soru ve cevap kısmı için sadece dinleme ve konuşmaya yöneliktir. Birebir sınav konularına çalışmak adaylarımıza bu süreçte büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

M. İslam AKKAŞ Eğitim Danışmanı


Leave a Reply

Call Now ButtonArayın Sorun
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
YouTube
Instagram
×