ingiltere

İngiltere Aile Birleşimi sınav harcı nasıl ödenir ?

İdp kurumundan İngiltere aile birleşimi sınav kaydı nasıl yapılır?

                İngiltere Aile birleşimi sınavı kaydı www.my.ieltsessentials.com sitesinden  register  for your ielts test for ukvi sekmesinin altında bulunan “book now” linkine  tıklayarak giriş yaptıktan sonra sırasıyla ülke  bölge test type ve disabilityrequirements sekmeleri seçilir , select test module kısmında ( ielts lifeskills a1 seçilmelidir.) please select your prefferedvenue bağlantısının altında bir takvim çıkacaktır. Bu takvimde  gireceğiniz idp sınav merkezinin sınav için müsait olduğu tarihleri görebilirsiniz.

                Tarih seçildikten sonra continue linkine basarak kayda devam ediyoruz. Bu bağlantıya tıklayınca have you taken a ukvi a1 or b1 test in the last two years and passed ? Yazar son iki yıl içinde bu sınava girip geçenler bir daha giremez diyor 2 yıl boyunca kısacası,  “no” diyerek devam ediyoruz. Tam bu noktada siteye daha önce oluşturduğunuz bir profil ve kullanıcı adınız varsa onunla giriş yapabilir yoksa da create new user yazan kısma basarak bilgilerimizi girip siteye kayıt oluşturabilirsiniz.  İngiltere aile birleşim Sınavına hangi kimlikle giriş yapacaksanız o kimlikle sınav günü giriş yapabilirsiniz. Mutlaka yanınızda bulundurun.

Şu noktada mühim konulardan biriside sınav kaydı için bile olsa sizden ücret talep eden kurumlar olacaktır. Para ödemenize gerek yok dilerseniz size sınav kaydında ücretsiz yardımcı oluyoruz. En başından da belirttiğimiz şekilde amacımız sizi bu zor süreçte paranızı ve zamanınızı alarak yanıltmak, zarara uğratmak kesinlikle değildir. Bu şekilde ticari kaygılarını başarı ve mutluluk duygularının önüne geçirmiş kurum veya kişilerden uzak durmanızda yarar vardır. İngiltere evlilik vizesi süreci zorlu ve maddi güç isteyen bir süreçtir. Bu nedenle doğru adımlar atmanız bu süreç boyunca sizi rahatlatacaktır. Bizde size söz verdiğimiz gibi en başından sonuna kadar her konuda sizin işinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Mehmet İslam AKKAŞ

İngiltere Aile Birleşimi Eğitim Danışmanı


Leave a Reply

Call Now ButtonArayın Sorun
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
YouTube
Instagram
×