ingiltere evlilik vizesi

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVINDA YEPYENİ BAŞARI HİKAYELERİMİZE HER GÜN YENİLERİNİ EKLİYORUZ – FIRAT TANIŞMAN

İngiltere aile birleşimi sınavına bizimle hazırlanan öğrencilerimizden her gün yeni yeni başarı öykülerini röportajlaştırarak sizlerin bilgilerine sunuyoruz. ingiltere evlilik vizesi için gerekli olan aile birleşimi sınavında (ielts life skills A1) 10 gün eğitim sonunda kazanan, ailelerine kavuşan, vize başvuru sürecini sorunsuz atlatan öğrencilerimizin başarılarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

SORU; kendinizden kısaca bahsedebilir misiniz?

* İsmim Fırat TANIŞMAN Kuzey Kıbrıs  vatandaşıyım. 1991 doğumluyum lise mezunuyum. Dipkarpaz’da ikamet ediyorum.

SORU; Kıbrıstan Mehmet İslam hocayı nasıl buldunuz? Orda herhangi bir kursa gittiniz mi?

*Mehmet İslam hocayı aile birleşimi sınavında bana daha önceden Mehmet beyle ders alarak sınavı kazanan Uğur isimli bir arkadaşım tavsiye etti. Kendisiyle tanışmam böyle oldu. Önce telefonla bilgi aldım. İngiltere aile birleşimi sınavı ile ilgili ve devamında 10 gün kalacak yerimiz ayarlandıktan sonra kendisinden bizzat yüz yüze ders alarak sınava hazırlandım.

SORU: daha önceden aile birleşimi sınavına girdiniz mi?

*Bir kez girdim. Kıbrıs’tan İstanbul’a gelerek sınava burada girdim. Sınav öncesinde Kıbrıs’ta büyüdüğüm için aile birleşimi sınavına hazırlanırken kendim çalıştım ve denedim ancak sokak İngilizcesi ve gramersiz bir İngilizceyle konuştuğum için ve aile birleşimi ile ilgili sınav ücreti nedir, ingiltere aile birleşimi sınav soruları nelerdir, en ufak bilgi sahibi olmadığımdan ilk sınavda başarısız oldum maalesef.

SORU: Aldığınız eğitimden memnun kaldınız mı? *Kesinlikle İngiltere aile birleşimi sınavına dair bilgisi olmayan kişiler için çok aydınlatıcı ve açıklayıcı bir eğitim oldu ve 10 günde kazanırsın deseler inanmazdım gerçek oldu. Mehmet hocama çok teşekkür ederim.


Leave a Reply

Call Now ButtonArayın Sorun
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
YouTube
Instagram
×