ingiltere aile birleşimi

10 Günde Başarı Öyküsü – Elnara NASİROVA

SORU: Selamlar, kendinizi tanıtır mısınız?

  -Adım Elnara NASİROVA Azeri vatandaşıyım eşim de aynı şekilde, normalde Azerbaycan’da yaşıyorum. 1978 doğumluyum çocuk doktoruyum Azerbaycan da üniversite mezunuyum.

SORU: İngilizce altyapınız nasıldı?

  -Ben ielts life skills a1 sınavın girip vize almam gerektiğini geç öğrendim zaten daha öncesinde de ingilizce bilgim sıfır denecek düzeydeydi. Benim anadilim Azeri Türkçesi ve Rusçadır bu nedenle ingilizceye hiç ağırlık vermedim taki eşimin yanına kesin gitme planım devreye girene kadar.

SORU: Kaç defa ingiltere aile birleşimi sınavına katıldınız?

  -Mehmet beyle tanışmadan önce Azerbaycanda 6 ay kursa gittim ama aile birleşimi için gerekli olan bu sertifikayı almak için gittiğim kursta başarılı olamadım. Sınavın süresini bile bilmiyorlardı. Azerbaycan da girdiğim sınavda başarısız oldum. Mehmet hocayla tanıştıktan sonra 10 gün kurs aldım birebir ve kendisi bana hiç ingilizce bilmediğim halde tek tek izah ederek anlattı. Sesli kayıtlar dinledik ve sınavda  çok kolay geçti.

SORU: Toplam kaç saat ders aldınız?

  -Hiç ara vermeden 10 gün boyunca 60 saat ders aldım ve çok etkili bir ders oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler. İyi ki yurt dışından gelmişim derslerine, yüz yüze ders almak çok önemli çünkü. Sınava girecek insanlar nerede olurlarsa olsunlar Mehmet hocayı bulsunlar tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.


Leave a Reply

Call Now ButtonArayın Sorun
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
YouTube
Instagram
×