10 gğnde aile birleşimi/ ielts A1 life ekills

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ 10 GÜNDE BAŞARI ÖYKÜSÜ GÜLHAN HANIMEFENDİ.

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ İÇİN İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVINI KAZANAN ÖĞRENCİMİZ GÜLHAN HANIM’IN BAŞARI HİKAYESİ.

İngiltere aile birleşimi sınavı
10 günde aile birleşimi sınavı

İngiltere aile birleşimi sınavında en çok yer verdiğimiz bölümlerden birisi olan başarı hikayelerinde yeni bir başarı hikayesi ile karşınızdayız.

öğrencimiz gülhan hanım bize daha önce bizimleielts life skills a1 (ingiltere aile birleşimi sınavını geçen adaylarımızdan birisinin referansı ile ulaştı kendisi 10 gün online eğitim ardından 10 gün yüzyüze eğitim alarak bu sınava hazırlandı hazırlık aşamasında ingiltere aile birleşimi sınav sorularına uygun ve yine ingiltere aile birleşimi sınavının formatına uygun destek alarak sınavda ilk girişte başarılı olmuştur kendisini ve ailesini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. siz değerli adaylarımızı ingiltere evlilik vizesi sürecinde yalnız bırakmıyoruz. başarı için elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz. online veya birebir eğitim ,uzman native speaker hocalarımızla ders imkanı, ingiltere aile birleşim sınavı konuları ve dinlemeleri,7/24 destek, uzun ders saatleri ve ayarlanabilir esnek ders saatleri. ücretsiz bilgilendirme ve brifingler.evlilik vizesi için maksimum seviyede konuşma ve dinleme sınavları ile başarınızı en kestirme yoldan ve garanti şekilde geçmenize yardımcı oluyoruz. ingiltere evlilik vizesi ve ingiltere aile birleşimi sınavı sürecinde maddi ve manevi olarak yıpranan adaylarımızın dertlerini biliyoru problemlerini asgari düzeye indirmek için hem anadolu hemde avrupa yakasında bulunan dersliklerimizle adayın zaman kaybını en asgari düzeye indiriyoruz.sizde bu zor sınavı en kolay ve hızlı şekilde çözüme ulaştırabilmek adına bizimle işbirliği yapabilirsiniz.


Leave a Reply

Call Now ButtonArayın Sorun
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
YouTube
YouTube
Instagram
×